شاید شما بنا به دلایلی تمایل نداشته باشید که از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی تجربیات خود را به مخاطبینتون ارائه بدین ما امکان جدیدی با نام کتاب تجربه به سایت اضافه کردیم.در سایت مشاور98 به کسانی که فقط کتاب الکترونیکی ارائه می دهند فروشنده گفته می شود.

کتاب تجربه چیست؟کتاب الکترونیکی  به صورت  پی دی اف است که در برگیرنده تجربیات و راهنمایی های افرادی هستند که قبلاً در زمینه ای خاص فعالیت کرده اند یا در حالت فعلی در آن زمینه مشغول به فعالیت هستند.

 

تفاوت فروشنده با مشاور 

مشاور  تمایل دارد به صورت تلفنی و فعالیت کند و هم در کتابخانه تجربیات ،کتاب تجربیات خود را به فروش برساند امّا اعضای فروشنده می خواهند راهنمایی های خود را فقط در قالب کتاب الکترونیکی به سایر افراد ارائه دهند و تمایلی به اشتراک گذاری تجربیات خود به صورت تلفنی  ندارند.

 

دو مزیت مهم

_ در این روش شما فقط یک بار تهیه و تنظیم کتاب تجربیات رو تنظیم می کنید ولی به تعداد نامحدودی به فروش می رسونید.  

 _ نیاز نیست که همیشه در دسترس باشید چون سایت در 24 ساعت شبانه روز حتی در ایّام تعطیل و حتی وقتی که در خواب هستید در حال فروش کتاب تجربیاتتان است.

فروشندگان هم مانند اعضای مشاور دارای پنل هستند و از طریق پنل می توانند تعداد فروش خود را مشاهده نموده و درآخر هر ماه به مدیر درخواست تسویه حساب دهند.درصد کمیسیون کتاب تجربیات 20 درصد است اگر در ماه 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید 20 درصد 10 میلیون می شود 2 میلیون تومان، موقع واریز به حساب 2 میلیون کمیسیون سایت از مطالبات کسر گردیده سپس 8 میلیون به حسابتان واریز می شود.

و حالا نحوه تنظیم کتاب تجربه که خیلی راحت هست رو توضیح میدم یک قلم و کاغذ بردارید و هرچی از تجربیاتتون که به ذهنتون میاد  از جمله  از روش هایی که امتحان کردید و باعث شکستتون شده یا روش هایی که باعث سود و پیشرفتتون شده  کلاً هر اطلاعاتی که بتونه به مخاطبینتون کمک کنه  رو یادداشت کنیدممکنه نوشتن یادداشت هاتون یک ماه هم زمان ببره ،احتمالاً هر روز یک تجربه ای یادتون بیاد یا یک مطلب جدیدی در زمینه کاریتون یاد بگیرید و بخواهید با دیگران به اشتراک بگذارید.مدت زمان ایجاد کتاب تجربه مهم نیست مهم اطلاعاتی هست که به مخاطب ارائه می دهید.

با انجام دادن کارهای زیر فروش خود را بیشتر کنید

_ تجربیاتتونو در نسخه های مختلف به مشتریان ارائه بدین مثلاً درنسخه یک به تعدادی از تجربیاتتون اشاره نمایید و اون رو به صورت رایگان در سایت قرار دهید مطالب بعدیتون رو در نسخه دیگری مثلاً 2 ارائه بدین نسخه 2 را به صورت پولی برای فروش در سایت قرار دهید در این صورت چون کاربر از مطالب نسخه یک که به درد بخور بودن استفاده کرده،مشتاق هست که مطالب نسخه 2 رو هم مطالعه کنه پس در نتیجه تمایل به پرداخت هزینه برای نسخه2 و نسخه های دیگر رو خواهد داشت. البته ارائه به صورت در چند نسخه فقط یک پیشنهاد بوده و اگر بخوایهدی می توانید در یک نسخه و آن هم به صورت پولی برای فروش قرار دهید.

_ مطالبتون رو به طور واضح و شفاف بیان کنید مخاطبین شما کتاب تجربیاتتونو مطالعه می کنند که اطلاعاتی به دست بیاورند نه اینکه بیشتر گمراه شوند اگر مطالبی دارید که بخواهید توضیح کامل آن را در نسخه 2 ارائه دهید در نسخه یک مخاطب را در جریان بگذارید تا برای کسب مابقی اطلاعات نسخه دوم را نیز تهیه نماید.

_ در تهیه و تنظیم کتاب  تجربه برای افراد مبتدی کلمات و اصطلاحات تخصصی بپرهیزید و برای افراد متخصص نیز  به صورت واضح از کلمات تخصصی استفاده نمایید.

_ تا آنجا که می شود از عکس مناسب استفاده نمائید عکس نامربوط به موضوع باعث کم شدن علاقه مخاطب به ادامه مطالعه کتاب می شود.

 _ قطعاً در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام،اینستاگرام،فیسبوک،توییتر،و غیره فعالیت دارید از این فرصت رایگان استفاده کرده و کتاب تجربیات خودتونو از اقوام و دوستان گرفته تا مشتریان کاری در گروه های تلگرامی،پیج های اینستاگرام و دیگر فعالیت هاتون تبلیغ نمایید.

بعد از اینکه کلیه مطالب رو نوشتید دوباره از اول بررسی نمائید کم و کسری ها و اصلاحات لازم رو اعمال کنید بعد از نهایی شدن تغییرات  مطالب رو به کمک نرم افزار ورد WORD  تایپ کنید اگر نرم افزار مورد نظر را نداشتید یا دسترسی به کامپیوتر نداشتید به خدمات کامپیوتری بدین تا براتون تایپ کنند و عکس مربوط به موضوع داشتید رو بین توضیحاتتون قرار بدهند.

مراحل ثبت نام به عنوان فروشنده

چقدر طول میکشه تا کتاب تجربیاتم تأیید شود؟

بین 1 تا 7 روز کاری 

 

مراحل ایجاد کتاب تجربیات

1– نوشتن تجربیات بر روی کاغذ ۲ – ویرایش و اصلاح تجربیات ۳- درج تجربیات در نرم افزار ۴WORD –ارسال فایل WORD به مدیر سایت از بخش ارسال درخواست ۵ – قرار دادن برای فروش بعد از بررسی و تأیید مدیر۶ – تبلیغ  برای فروش بیشتر محصول خود

سوال دیگری داشتم چگونه مطرح کنم؟

بعد از عضویت در سایت از منو [تیکت پشتیبانی] را انتخاب نمایید و یا از طریق شماره موبایل ۰۹۰۳۰۰۰۰۶۳۳ با ارسال اس ام اس یا چت آنلاین در تلگرام،اینستاگرام،واتس اپ سوالات خودتونو مطرح نمایید.