قوانین کاربران
_ کاربر هر شخص حقیقی یا حقوقی است که با ورود اطلاعات خود در این وب سایت اقدام به ایجاد پروفایل کاربری و استفاده از خدمات وب سایت می نماید.

_ کاربر در هنگام دریافت مشاوره و نظرسنجی ها باید قوانین و مقررات را رعایت نموده و از توهین، فحاشی، نشر اکاذیب و سایر جرایم خودداری نماید در غیر این صورت پنل کاربری وی در وب سایت مشاوره 98 مسدود خواهد شد و کلیه مسئولیت های حقوقی و کیفری امر بر عهده وی خواهد بود.

_ وب سایت مشاور98 می تواند اطلاعات کاربر را جهت تعقیب قضایی در اختیار مراجع صالح قانونی قرار دهد.

_ کاربر باید از ارائه اطلاعات خصوصی،مالی، و مهم به مشاور خودداری نماید. کلیه مسئولیت های چنین اقدامی بر عهده شخص وی خواهد.

_ در صورت لغو و یا عدم شرکت کاربر در مشاوره تلفنی در موعد مقرر هیچ وجهی به کاربر عودت داده نخواهد شد.

_ کاربر در صورت عدم برگزاری جلسه مشاوره از سوی مشاور از طریق ارسال تیکت این موضوع را به وب سایت اطلاع می دهد در این حالت پس از بررسی صحت موضوع وجه پرداختی به کیف پول مشتری عودت می گردد.

_ مدت زمان هر جلسه مشاوره 20 دقیقه می باشد و ادامه مشاوره پس از آن نیاز به موافقت مشاور و در صورت اعلام ایشان پرداخت حق المشاوره در سایت دارد.

_ جلسات مشاوره به صورت تلفنی برگزار می‌شود برقراری تماس تلفنی برعهده مشاور می باشد.

_ کاربر مؤظف است با شماره تلفنی که در پنل کاربری خود معرفی می نماید برای مشاوره اقدام نماید در صورت عدم رعایت، وب سایت مشاوره 98 مسئولیتی به جهت مشکلات بعدی نخواهد پذیرفت.

_ اطلاعات کاربر نزد مشاور و وب سایت محرمانه تلقی می گردد و فقط در صورت استعلام مراجع قانونی و قضایی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

_ مشاوره های صورت گرفته از طریق این وب سایت صرفا جنبه مشورتی و راهنمایی کاربران را دارد و عواقب تصمیمات بعدی کاربران بر عهده ایشان می باشد. هم چنین در صورت مشاوره های حضوری، انعقاد قرارداد و …. با مشاورین هیچ گونه مسئولیتی متوجه وب سایت نخواهد بود.

_کاربر با استفاده از خدمات وب سایت می پذیرد تمایل به دریافت کلیه اطلاعیه ها و آگهی های ارسالی از سوی ایمیل یا پیامک وب سایت مشاور98 را در آینده دارد.

_ کاربر صحت کلیه اطلاعات پنل کاربری خود را تأیید می نماید و در صورت تغییر اطلاعات سریعاً تغییرات را در پروفایل کاربری خود اعمال خواهد نمود. در صورت احراز عدم صحت اطلاعات هویتی کاربر پنل کاربری وی مسدود خواهد شد و وجوه پرداختی عودت نخواهد گردید.

_ کاربران باید اطلاعات پنل کاربری خود به ویژه نام کاربری و رمز عبور خود را محرمانه نگهدارند. در صورت سهل انگاری و بروز مشکل وب سایت 98 هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

_ کاربران نمی توانند پنل کاربری خود را به دیگری واگذار نمایند و یا با همان پنل برای افراد دیگر اقدام به اخذ مشاوره نمایند. در صورت ارتکاب تخلف، پنل کاربری آن ها مسدود خواهد شد و کلیه مسئولیت های حقوقی و کیفری آن بر عهده ایشان می باشد.

_ کاربر باید نظرات خود را به فارسی بنویسد و از قید مطالب غیر مرتبط، اغراق، نقد نظرات دیگران و مباحثه با افراد در این قسمت خودداری نماید.

_ در صورت بروز هر گونه تخلف اعم از نقض حریم خصوصی کاربر، رعایت ادب و احترام و … کاربران می توانند این موضوع را از طریق اطلاعات تماس یا ارسال تیکت به مدیریت وب سایت اطلاع دهند.

_ کلیه مسئولیت های حرفه ای مشاوره و عقد قرارداد یا انجام کارهای بعدی برای کاربر و اختلافات حاصله از این طریق یا خسارات وارده به افراد از این طریق بر عهده مشاور و کاربر می باشد و وب سایت در این امور مداخله و مسئولیتی ندارد.

_ اخذ هر بار مشاوره از طریق این وب سایت به معنای مطالعه دقیق آخرین نسخه قوانین و مقررات و تأیید آن می باشد.

اولین و بزرگترین هدف مشاور ۹۸ حل شدن مشکلات کاربران عزیز و رسیدن به اهدافشان در زندگی روزمره است لذا از کاربران خواهشمندم:

مشاورانی را که برای حل مشکلات یا رسیدن به اهدافتان کمک به سزایی به شما کردند را با معرفی به دیگران حمایت کنید.

فروشندگانی را که با مطالبشون باعث حل شدن مشکل یا بالا رفتن سطح اطلاعاتتان شده اند را با خرید قانونی و رعایت کپی رایت به دیگران معرفی نموده و مورد حمایت خود قرار دهید.

مشاوران عزیز:
تجربیات و دانش اندوخته های شما مشاوران عزیز برایمان مثل طلای ناب ارزشمند بوده و قابل قیاس با واحد پولی نیست لذا از شما مشاوران محترم خواهشمندم:

اگر کاربری توان مالی برای استفاده از راهنمایی های ارزشمند شما نداشت.با تخفیف ویژه یا جلسه رایگان کاربر را مورد حمایت قرار دهید.

فروشندگان عزیز:
نهایت سعی و تلاش خود را برای درج مطالب سودمند در کتاب تجربیات به کار ببرید.